הדברת חרקים, מכרסמים וזוחלים
הדברת חרקים, מכרסמים וזוחלים

חיטוי נגיף הקורונה – Coronavirus disinfection

נגיפי הקורונה הם משפחה גדולה של נגיפים, חלקם גורמים למחלות אצל אנשים, ואחרים פעילים רק בין יונקים וציפורים. לעיתים נדירות וירוס הקורונה של בעלי חיים יכולים להתפשט לבני אדם. בשנים האחרונות הופיעו מינים של וירוס קורונה שגרמו להתפרצויות בבני אדם כמו וירוס הקורונה 2019 (COVID-19), תסמונת נשימה חריפה קשה (SARS) ותסמונת נשימה במזרח התיכון (MERS).

תסמיני המחלה מופיעים בעיקר כזיהום בדרכי הנשימה ולפעמים אף זיהום במערכת העיכול. 

 

נגיף הקורונה, ובשמו המדעי, SARS-CoV-2, נותר מדבק מחוץ למארח בין שעתיים ל 9 ימים, תלוי בנסיבות. בבדיקות אחרות נמצא כי הנגיף נשאר זיהומי עד שלוש שעות באוויר, ויומיים עד שלושה על משטחי פלסטיק ופלדה.

הספקטרום הקליני של המחלה משתנה מאין תסמינים או תסמינים נשימתיים קלים לדלקת ריאות קשה ומתקדמת במהירות, תסמונת מצוקה נשימתית חריפה, הלם ספיגה או כשל רב-אורגני וכתוצאה מכך מוות.

שירותי החיטוי הנגיפי שלנו כוללים יישום חומרי חיטוי אנטי בקטריאליים המומלצים לשימוש על ידי משרד הבריאות ומאושרים על ידי משרד החקלאות. שירות זה מומלץ כאשר קיים חשש למקרה של נגיף הקורונה (COVID-19).

לפרטים וקבלת הצעה, אנא מלאו את הטופס:

פעולת החיטוי אינה נחשבת כפעולת הדברה על פי החוק ונשענת על המלצות משרד הבריאות. אין בעבודת החיטוי לשלול קיום וירוס הקורונה בנכס המחוטא.