הדברת חרקים, מכרסמים וזוחלים
הדברת חרקים, מכרסמים וזוחלים

טיפול מונע

הדברה מונעתאין זה משנה אם מדובר בדירה חדשה, משרד או מסעדה, מומלץ מאוד לבצע טיפול מונע בטרם כניסה למבנה חדש.

היתרון הגלום במבנה ריק מתוכן, לצורכי הדברה, הוא עצום! למדביר יש את היכולת לסקור את כל צנרת המבנה, פתחי הביוב, פתחי החלונות והדלתות, לאתר כל נקודת חדירה פוטנציאלית לתוך המבנה ולאטמה.

במרבית המקרים מזיקים משתקעים בפנים המבנה רק לאחר שאוכלס. הם מובאים, מבלי לשים לב, בתוך ארגזים, ריהוט, מזון וביגוד או פשוט חודרים דרך סדקים זעירים ומערכת הביוב והחשמל לתוך המבנה ועם הזמן מתרבים. מחזור חייהם של החרקים הוא מהיר ביותר ואלו מסוגלים להקים דור במספר שבועות.

הדברה מונעת מנטרלת את מנגנון הגדילה של השלבים הראשונים, מונעת מהם להגיע לבגרות מינית ומחסלת את השלבים הבוגרים. כך שאין זה משנה אם תיק ביצים של תיקן ממתין לבקיעה בתוך ארגז ישן או עקרב שהתגנב לתוך מכשיר חשמלי, אתם תהיו מוגנים במעונכם החדש!

השירות כולל ריסוס באמצעות חומרי הדברה מתקדמים ובלעדיים לחברת פ.י הדברה משולבת. חומרי ההדברה נותרים זמן רב בשטח ללא השפעה על בני אדם וחיות מחמד, אלא אך ורק על חרקים ופרוקי רגליים.

טיפול מונע חוסך בעלויות עתידיות ויוצר תחושה של שקט במשכנכם החדש.

שירות הדברה מונעת כולל איתור נקודות חדירה פוטנציאליות, איטומן וביצוע הדברה משולבת, בתוך המבנה ומחוצה לו, כנגד מספר רב של מזיקים וביניהם: תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, כיני יונים, אקריות, עכבישיםחרקי מזון, חרקי עץ, נדלים, מרבי רגליים ועקרבים.