אודות


מדביר

Change to English

YPC הדברת מזיקים שמה לה למטרה למגר את פעילות המזיקים באמצעות חומרי הדברה מתקדמים מבלי לפגוע באדם, בבעלי חיים ובסביבה, קרי, שימוש בחומרי הדברה ייעודיים למזיק הספציפי תוך יישום שיטות אפקטיביות אשר נצברו במהלך השנים.מדביר דירות

YPC הדברת מזיקים פועלת למען איכות הסביבה ולמען פגיעה מינימאלית בבע"ח באשר הם. אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, איננו משתמשים במוצרים הגורמים סבל למזיקים, כגון מלכודות דבק וחומרי הדברה חלשים, מוצרים שעלותם נמוכה וכך גם יעילותם.

YPC הדברת מזיקים דואגת להיות תמיד בקדמת המדע בכל הנוגע לתחום ההדברה ומשקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח על מנת שתוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. הידע שצברנו הוא שמייחד אותנו ועושה את ההבדל.

יחיאל פולקYPC הדברת מזיקים מנוהלת על ידי יחיאל פולק, בוגר תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב ובעל היתר הדברה מהמשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.הדברת יתושים בוגרים

הידע והמקצועיות מהווים את עיקר התשתית להתפתחות החברה וכל העת אנו לומדים, מפתחים ומשפרים את דרכי התמודדות עם המזיקים בארצנו, על מנת למקד את פעילות ההדברה ולבצעה באופן מקצועי, מדויק וללא פגיעה סביבתית.

היתר הדברה